Vrijwilligers en hun maatjes: stoer, actief en flitsend
Bron: Postiljon d.d. 10-09-2009
Eén maal per jaar organiseert Jong Perspectief voor de vrijwilligers en hun maatjes een groots feest als dank voor hun geweldige inzet. (Foto: PR) |
ZOETERMEER - Dit weekend was het tijd voor het evenement van het jaar voor alle vrijwilligers met hun maatjes. Wekelijks zijn de vrijwilligers van Jong Perspectief actief met hun maatje en één maal per jaar organiseert Jong Perspectief voor deze mensen een groots feest als dank voor hun geweldige inzet.
Jong Perspectief verzamelde zich bij het evenementencentrum Ayersrock waar eerst een heerlijke taart werd aangesneden. Hierna werd de club van zestig mensen op weg gestuurd met een wandelpuzzeltocht die zeker niet eenvoudig was en waar dan ook vele heuvels en dalen moesten worden beklommen. Daarna had iedereen de keuze om aan een activiteit deel te nemen: klimmen, boogschieten of de hindernisbaan. De hindernisbaan zorgde bij enkelen voor een nat pak maar dit mocht de pret niet drukken. Voor vele jongeren was het de eerste keer dat zij dit soort activiteiten ondernamen en dat men hiervan genoot was duidelijk zichtbaar. Er werd afgesloten met een barbecue en vrijwilligster Saskia met haar maatje Melissa gaven zelfs een optreden door een lied samen te zingen. Dit werkte aanstekelijk en Laila, één van de jongste maatjes, gaf aansluitend een solo-optreden. Zo ontdekt Jong Perspectief zelfs nieuw talent.
Meer weten over deze vorm van vrijwilligerswerk? Kijk dan eens op de website http://www.jongperspectief.nl of neem contact met op voor een vrijblijvend en informatief gesprek (iedere werkdag bereikbaar van 9.00-12.00 uur: (079) 7502233). Er zijn veel Zoetermeerse jongeren die graag ook een maatje zouden willen krijgen. Door maatje te zijn van een jongere geef je hem/haar een steuntje in de rug en exclusieve aandacht. Uit ervaring blijkt dat dit echt het verschil voor een jongere kan uitmaken.
Op zaterdag 19 september staat Jong Perspectief van 12.00-17.00 uur met een kraam vol met informatie op het Stadhuisplein tijdens de Vrijwilligersmarkt. Vrijwilligers vertellen dan uit eigen ervaring wat het is om maatje te zijn voor een jongere.
|