Gezellig kerstdiner voor onze vrijwilligers

Datum: 16-12-2019
Onze vrijwilligers hebben wij met een geweldig kerstdiner kunnen verrassen bij Bar Restaurant Partycentrum Tout Le Monde in Pijnacker. Heerlijk eten en een leuke locatie. Natuurlijk hebben we niet de hele avond stil gezeten want er werd ook een gezellige Jong Perspectief Kahoot-quiz gehouden. Leuke gesprekken en een mooie gelegenheid om terug te blikken op 2019. Onze nieuwe campagne "We are family" onder de aandacht gebracht en iedereen ging natuurlijk met promotiemateriaal naar huis om dit binnen het eigen netwerk te verspreiden. Kortom; een warme avond als blijk van waardering voor het mooie werk wat zij doen voor de jongeren van het maatjes- en mentorproject. Geïnspireerd weer naar huis en klaar voor 2020!

‹ terug naar het overzicht


Twitter

meer berichten ›
Meer informatie of vragen?
079 - 750 22 33
Logo AnbiJong Perspectief heeft
de ANBI status
informatie ›
Gemeente zoetermeer Madurodam Fonds 1818 Zonnige Jeugd Kinderhulp Gemeente pijnacker nootdorp Rabobank Gemeente Lansingerland Kinderpostzegels